SK Krumvíř
SK Krumvíř

Krumvíř–Mladší žáci 9:2 | FKM Podluží – Fotbalový klub mládeže Podluží, z.  s.
Krumvíř–Mladší žáci 9:2 | FKM Podluží – Fotbalový klub mládeže Podluží, z. s.

Krumvíř–Starší žáci FKM 1:0 | FKM Podluží – Fotbalový klub mládeže Podluží,  z. s.
Krumvíř–Starší žáci FKM 1:0 | FKM Podluží – Fotbalový klub mládeže Podluží, z. s.

starší žáci SK Krumvíř - TJ Moravan Lednice – Stanislav Prokop – album na  Rajčeti
starší žáci SK Krumvíř - TJ Moravan Lednice – Stanislav Prokop – album na Rajčeti

Mistrovské utkání ve fotbale — Obec Brumovice

Po nervózním utkání zůstaly body doma

1.SC Znojmo FK – Dvakrát dva slepené góly = remíza v Krumvíři – 1.SC Znojmo  Fotbalový klub
1.SC Znojmo FK – Dvakrát dva slepené góly = remíza v Krumvíři – 1.SC Znojmo Fotbalový klub

Krumvíř posiloval. Přivedl také Košuliče nebo veterána Kaspřáka -  Břeclavský deník
Krumvíř posiloval. Přivedl také Košuliče nebo veterána Kaspřáka - Břeclavský deník

SK Krumvíř

Krajský přebor – 1. kolo: SK Moravská Slavia – SK Krumvíř 0:1 – SK Moravská  Slavia Brno
Krajský přebor – 1. kolo: SK Moravská Slavia – SK Krumvíř 0:1 – SK Moravská Slavia Brno

SK Krumvíř
SK Krumvíř

Krumvíř má nový hit. Vévodí 1. A třídě, na zápasy jezdí i lidé z okolí -  Břeclavský deník
Krumvíř má nový hit. Vévodí 1. A třídě, na zápasy jezdí i lidé z okolí - Břeclavský deník

Krumvíř – Moravský Krumlov “A” – FC Moravský Krumlov

Fantastický podzim A týmu pokračuje. V náročném utkání jsme zdolali Krumvíř.  | FK Kunštát
Fantastický podzim A týmu pokračuje. V náročném utkání jsme zdolali Krumvíř. | FK Kunštát

Obec Krumvíř » breclav-krumvir-lukas-michna-fotbal -zaloznik-slovacko-reprezentace_denik-380